Žaislų parduotuvė vaikams „Children City“ tęsia iniciatyvą „8 minutė“, kurios metu tėvai kviečiami praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais.

Šį kartą Velykinės „8 minutė“ dirbtuvės vyko žaislų parduotuvėje Children City. Vaikai ir tėveliai kartu su edukacinių žaislų kūrėjais ZiWay dalyvavo pilnose spalvų Velykinėse dirbtuvėse su ilgamete J. Stauskaitės dailės mokyklos mokytoja Malvina Jelinskaite.

„Džiaugiamės galėdami jau antrą kartą prisidėti savo kūrybinėmis idėjomis prie iniciatyvos „8 minutė“. Norime, kad vaikai ir tėvai kartu praleistų kuo daugiau laiko, kad drauge atrastų vis naujų dalykų. Vaikams būtina terpė savo kūrybiškumui išreikšti. Šiandien, kartu su J. Stauskaitės dailės mokyklos mokytoja Malvina Jelinskaite, dalelę savo širdies bei džiaugsmo perteiksime pažindami spalvas, linijas, formas. Dažysime tik ką į Lietuvą atkeliavusiomis vaisių ir daržovių kreidelėmis iš Japonijos. Marginsime medinį kiaušinį, gyvybės ir prisikėlimo simbolį. Žaisime. Kursime. Mylėsime.“ – teigia ZiWay įkūrėja Alma Giedraitienė.

„Tęsiame aštuntos minutės misiją su savo gerais draugais ZiWay. Džiugu, kad vis daugiau šeimų supranta, tarytum, labai paprastos, bet aktualios iniciatyvos prasmę ir reikalingumą. Pasiruošimas Velykoms yra puiki proga kurti kartu. Man ypatingai gražu stebėti, kaip mūsų renginiuose vaikai ir tėvai kartu susėda ant žemės ir pasaulį mes pamatome vaikų akimis.“ – džiaugėsi Children City įkūrėja ir iniciatyvos „8 minutė” pradininkė Agnė Grigaliūnienė.