Žaislų parduotuvė vaikams Children City tęsia iniciatyvą 8 minutė, kurios metu tėvai kviečiami praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais. Šį kartą 8 minutė“ renginys buvo skirtas seserims, mamoms, dukroms. 8 minutėkartu su projektu Trys seserys”  moteris kvietė rašyti atvirlaiškius mylimiausiems, dalintis dėmesiu, dovanomis bei Šv. Kalėdų laukimu.

“Mūsų projektas yra apie šios akimirkos svarbą: pačias save, artimus žmones aplinkui, mūsų norus, svajojimus, džiaugsmą gyventi, džiaugsmą kurti ir ši šilta popietė dar kartą tai sutvirtino. Papildomos aštuonios minutės gali padaryti stebuklus mūsų gyvenime, o jei kasdien po tiek savo artimiesiems – visi džiaugsimės laimingu, prasmingu gyvenimu. Džiugių Kalėdų visiems ir Naujųjų artimiausių ir brangiausių rate.”- sako projekto Trys seserys” kūrėja Rima Olberkytė-Stankus.

Ši aštunta minutė jautri ir svarbi. Šį kartą mūsų iniciatyvos renginys ypatingai moteriškas. Žaviuosi „Trijų seserų“ veikla, todėl labai gera, kad nutarėme nuveikti darbų kartu. Į jaukią ir kalėdišką popietę kvietėme mamas, dukras, seseris ir tetas. Dalinomės dėmesiu, rašėme laiškus artimiems, dovanojome sukneles toms, kurioms dar labiau jų reikia. Svarbiausia šiandien buvo dalintis. Man iš tiesų gera, kad savo mažąsias moteris – dukras nuo pat mažų dienų mokome dalybų džiaugsmo. Manau, kad tai ypač svarbu“ - kalbėjo Children City įkūrėja ir iniciatyvos 8 minutė” pradininkė Agnė Grigaliūnienė.