Odė džiaugsmo kvapui

Rožė santale

Rasotų rožių siela palytėjo kietą santalų šerdį

ir sausas kelio dulkes…                                  

Šaltinių gatvėje įsikūrusiose „Kvapų namų“ kvapų maišymo meno dirbtuvėse gimė tai, apie ką svajojome jau labai seniai – „Džiaugsmo kvapas“. Unikalios pasaulyje „Džiaugsmo kvapo“ formulės autorė – dar viena nuostabi moteris, natūraliosios parfumerijos kūrėja, profesionali kvepalininkė ir kvapų menininkė Laimė Kiškūnė.

„Šis kvapas — it gyvenimas — sklinda vilnimis nuo aitriai žemiško ir erotiškai siautulingo iki skaidriai pakylėto ir neaprėpiamai dieviško. Šio kvapo bruožas – jo vilnys skatina veikti kitaip nei įprasta: kviečia mąstyti, susitelkti ir leistis į vidines paieškas — į giliąją savastį, tiesą ir prasmę;  jo dvelksmas švelniai džiovina ašaras, mažina savigailą ir išsklaido tuščius norus ir emocijas, – sako Laimė Kiškūnė.

„Trijų seserų“ džiaugsmą skleidžiantis kvapas – tai erdvės, kurioje žmogus gyvena, veikia ir auga kvapas: ar tai namai, darbas, automobilis, o gal viešbutis, vaikystės namai ar net ligoninės palata – visur šis kvapas atneš taip laukiamo džiaugsmo. Dienoraštis, darbo knyga, rankinė, piniginė, papuošalų dėžutė, spinta ar kiti labai asmeniniai daiktai – visa tai taip pat gali kvepėti džiaugsmo kvapu ir kaskart dovanoti šypseną, pozityvias emocijas.

„Džiaugsmo kvapas“ – tai 20 ml kompozicija iš damaskinių rožių, santalų, bergamočių ir kitų natūralių atarų, absoliutų ir eterinių aliejų. Buteliukas su purškikliu tilps visur, net ir į saują, tad su savimi šią apsaugą nuo streso ir destruktyvių emocijų galima neštis visur.

Nuotr. Greta Kniežaitė Photohraphy.

„Laimė Kiškūnė sukūrė raktą į tai, ko mes dažniausiai siekiame, ilgimės – tikro, brandaus ir ilgalaikio džiaugsmo. Dažna girdėti „lyg ir turiu viską, bet nesugebu džiaugtis“, „lyg ir pasiekiau, tai, ko norėjau, bet manęs nedžiugina“, „pamenu, kaip vaikystėje džiaugdavausi, o dabar jaučiu įtampą, stresą, nuovargį ir net tuštumą“… „Džiaugsmo kvapas“ – gamtos galios, žmogaus ir naujausių technologijų kūrinys, kuriame užkoduotas tikrasis džiaugsmas gyventi, džiaugsmas kurti, meilės sau ir kitam džiaugsmas, – sako projekto „Trys seserys“ kūrėja Rima Olberkytė-Stankus. – Tai unikali, pasaulyje analogų neturinti formulė, išryškinanti ir stiprinanti tai, kas svarbiausia. Nuostabus sutapimas ir tai, kad džiaugsmo kvapą kuria moteris, vardu Laimė.“

Šio 100% natūralaus, be jokių sintetinių priedų, mūsų sveikatą tausojančio ir stiprinančio „Džiaugsmo kvapo“ kaina 19 EUR. Įsigyti jį galima projekto „Trys seserys“ butikuose Vilniuje „GO9“ ir Klaipėdoje „Herkaus galerija“, taip pat internetu projekto paskyroje: www.facebook.com/trysseserys.

Tai jau šeštasis „Trijų seserų“ ir partnerių sukurtas bendras produktas – iki šiol mūsų projektas džiaugiasi rožiniais rašikliais, rožiniais „Lietuvos pašto“ ženklais, „Tiulio fėjos“ tunikomis ir moteris vienijančiomis rožinėmis „IKONA“ apyrankėmis, „Green Feel“ sukurta kosmetika. Įsigijusios bet kurį produktą, moterys prisideda prie projekto pagrindinės veiklos – nemokamų seminarų Lietuvos moterims organizavimo.“