Žaislų parduotuvė vaikams Children City sukūrė šeimą vienijančią iniciatyvą 8 minutė ir organizuoja vis daugiau renginių, kuriuose tėvai kviečiami praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais. Šia iniciatyva jau antras Kalėdas džiaugiasi socialiai atsakinga įmonė AbbVie Lietuva“ – šiemet ir vėl susibūrusi su komanda ir šeimos nariais į kalėdines dirbtuves.

„Labai džiaugiuosi, kad jau antrus metus jungiamės prie iniciatyvos „8 minutė“ – mūsų visa komanda daug dirba, kartais darbas pareikalauja daug daugiau laiko, nei įprastą darbo dieną, todėl idėja tiesiog praleisti laiką kūrybiškai kartu su savo vaikais labai patiko, – sako „AbbVie“ Baltijos šalių regiono vadovas Gintautas Storpirštis. – Puiki iniciatyvos mintis, kad mūsų kurtos kalėdinės dekoracijos pradžiugins artimuosius.“

Šviečiančias kalėdines dekoracijas kurti padėjo animatorė ir iliustratoriai. Pasak iniciatyvos sumanytojos Agnės Grigaliūnienės, dirbtuvėlėse visi ir kūrė, ir pakavo, ir rašė palinkėjimus brangiems žmonėms. Visa tai fotografės Dovilės Galambiauskaitės nuotraukose: